Квартал Європейський м.Ужгород

Квартал Європейський м.Ужгород Квартал Європейський м.Ужгород

Для тих, хто чогось прагне немає нічого неможливого. Для особистісного розвитку і розвитку компанії потрібні нові вершини, розширення горизонтів.

Для нашої компанії новим етапом самовдосконалення стало завдання, яке перенесло нас в інше місто. На меті – побудова житлового кварталу в місті Ужгород. І ця мета поступово стає реальністю.

З урахуванням всіх деталей, особливостей, колориту Закарпаття, команда наших професіоналів  створили «Закарпатжитлобуд» і організували будівництво, яке займається розбудовою Ужгорода, зберігаючи дух старої Європи, який витає в повітрі затишних вуличок міста.

Квартал «Європейський» - це житловий комплекс в центральній частині міста, побудова якого відбувається в стилі компанії: з використанням високоякісних матеріалів, сучасних ліфтів, встановленням вікон та дверей преміум класу, благоустроєм прилеглої території , ігровим майданчиком для наймолодших мешканців, та , звичайно, з знанням і любов’ю до своєї справи і до Вас. Чітко поставлені цілі і злагоджена робота допомагає нам виконувати всі завдання в визначені терміни.

Якщо Ви в пошуках  якісно збудованого сучасного житла в Ужгороді – квартал «Європейський» саме те, що Вам потрібно. Ми допоможемо вибрати квартиру саме для Вас.

На карті