house
Житловий Комплекс “Княгинин парк”
clock
Термін будівництва: листопад 2018 року - ІV квартал 2019 року
Доступні площі - 39 - 80,5м2 Доступні кімнати - 1, 2, 3 Поверховість - 9 Нежитлові приміщення - 27

Житловий Комплекс “Княгинин парк” - це ідеальний варіант для тих людей, котрі бажають поєднати сопкій та затишок приватного сектору з максимальною близькістю до центральної частини міста. Він знаходиться віддалено від вулиць з інтенсивним рухом танспорту та оточений переважно приватними будинками, отже шум автомобілів не буде турбувати його мешканців. Також передбачено озеленення прибудинкової території, що забезпечуватиме чисте повітря, гарні краєвиди а також вееле дозвілля для ваших дітей.

Комплекс знаходиться у тихій зоні в смому центрі Івано-Франківська. До найближчої зупинки громадського транспорту мешканцям ЖК потрібно добиратися кілька хвилини, а вже звідти можна швидко дістатися до будь-якої точки міста. В зоні пішохідної доступності: магазини, аптеки, торгово-розважальний комплекс, заклади харчування, ресторани. Також поблизу розташовані школи, дитячі садки, поліклініка та університет нафти й газу.Район розташування комплексу є дуже перспективним, винуються всі необхідні роботи, щоб створити ідеальні комфортні умови для майбутніх мешканців.

Будівеьні роботи виконуються з використанням високоякісних матеріалів з дотриманням всіх  стандартів якості та енергоефективності. 

У варість помешкань вже включено:

  • утеплення цегляних стін 10-сантиметровим шаром пінопласту
  • шестикамерні металопластикові вікна на квадпатному армуванні з двохкамерним енергозберігаючим склопакетом, товщиною профілю 42мм (товщина скла 4мм) та німецькою фурнітурою фірми Siegenia
  • вхідні двері преміум класу
  • чистова стяжка підлоги
  • штукатурка стін
  • встановлення двохконтурного котла
  • встановлення лічильників обліку води, газу та електроенергії.

Будівництво розпочато в листопаді 2018 року, здача об’єкту в експлуатацію планується на ІV-й квартал 2019 року.

наповнення квартири
icon
Газовий турбокотел
icon
Надійні вхідні двері
icon
Домофон
icon
Енергозберігаючі вікна
icon
Підведені усі мережі
icon
Цегляна кладка
зображення проекта
на карті