house
Багатоквартирний будинок на вулиці Довга
clock
Термін будівництва: травень 2016 року - червень 2017 року
Доступні площі - 44,4 - 86,3м2 Доступні кімнати - 1, 2, 3 Поверховість - 9 Комерційні приміщення - 12

Будинок розташований в центральній, проте затишній частині міста. Довкола – малоповерхове житло і приватний сектор. Безперечною перевагою є зручна інфраструктура та транспортна розв‘язка. В зоні пішохідної доступності – школа, дитячий садок, Університет нафти і газу, міська поліклініка, торговий центр «Панорама PLAZA», спортивні зали, кафе, багато магазинів та торгових і розважальних закладів. Близьке розташування річки Бистриця Солотвинська та вулиці Набережна ім. Василя Стефаника створює ідеальні комфортні умови для сімейного відпочинку, особливо влітку.

Об‘єкт по вулиці Довга в м. Івано-Франківську – це сучасний житловий 9-ти поверховий будинок, в якому передбачені одно- дво- і трикімнатні квартири (в загальній кількості 104 квартири) площею від 41 до 48 м2 зі зручним плануванням. Саме планування квартир розроблено таким чином, щоб забезпечити максимальний рівень комфорту і раціональне використання наявних площ. В будинку також представлені 12 варіантів комерційних приміщень.

БК «Франківський Дім» використовує високоякісні матеріали та дотримується стандартів енергоефективності. Передбачено утеплення цегляних стін 10-сантиметровим шаром пінопласту. Житлові площі комплектуються восьмикамерними металопластиковими вікнами з подвійним склопакетом та енергозберігаючим склом, товщиною профілю 92 мм та вхідними дверима преміум класу. Зроблено чистову стяжку підлоги, штукатурку стін, встановлено котли та лічильники обліку води, газу та електроенергії. Будинок оснащений сучасним безшумним та великим ліфтом. У внутрішньому дворі обладнаний невеликий дитячий майданчик.

Об'єкт було здано в експлуатацію згідно графіку, а саме: І черга в червні 2015 року, ІІ черга в червні 2017 року.

наповнення квартири
icon
Газовий турбокотел
icon
Надійні вхідні двері
icon
Домофон
icon
Енергозберігаючі вікна
icon
Підведені усі мережі
icon
Цегляна кладка
зображення проекта
на карті