house
Будинок по вул. Короля Данила
clock
Термін будівництва: січень 2021 - грудень 2021
Доступні площі - 40 - 94м2 Доступні кімнати - 1, 2, 3 Поверховість - 7

Будівельна компанія "Франківський ДІМ" розпочала будівництво нового житлового будинку по вул. Короля Данила. Ідеальне розміщення будинку для комфортного проживання в центрі міста - це у дворі, до якого є заїзд з двох вулиць ( Гетьмана Мазепи та Короля Данила ). Поруч будинку розташований ДНЗ №3 "Бджілка", неподалік Ліцей №23, Міське озеро та торгові центри.

Об'єкт по вул. Короля Данила - це семиповерховий однопід'їздний житловий будинок, розрахований на 35 квартир, які запроектовані одно-, дво- і трикімнатними, площі від 40 м² до 94 м².

При будівництві об’єкту використовуються високоякісні матеріали та дотримуються стандарти енергоефективності. Передбачено утеплення цегляних стін 15-сантиметровим щільним шаром пінопласту. Житлові площі комплектуються шестикамерними металоплатиковими вікнами WDS на квадратному армуванні з енергозберігаючим склопакетом, товщиною профілю 82мм (товщина скла 44мм), німецькою фурнітурою фірми Siegenia та вхідними дверима преміум класу. Робиться чистова стяжка підлоги, гіпсова штукатурка стін, встановлюються котли та лічильники обліку води, газу та електроенергії.

Для власників автомобілів запроектовані гаражі. Передбачено облагородження прибудинкової території. Здача об’єкту в експлуатацію планується на грудень 2021 року.

наповнення квартири
icon
Газовий турбокотел
icon
Надійні вхідні двері
icon
Домофон
icon
Енергозберігаючі вікна
icon
Підведені усі мережі
icon
Цегляна кладка
зображення проекта
на карті